• Aktuality

Aktuality

Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání na školní rok 2024/2025

Ředitelství Základní školy a Praktické školy Velké Meziříčí oznamuje rodičům, že zápis k povinné školní docházce na školní rok 2023/2024 proběhne v pátek 19. dubna 2024 v budově školy na ulici Poštovní 1663/3 v době od 9 do 12 hodin.

Více informací v souboru níže.

pdfZápis_do_prvního_ročníku_2024.pdf

PF 2024

pf 2024 web

Sběr drobného elektra

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás požádat o spolupráci při jarní sběrové kampani drobného elektra. V rámci projektu Recyklohraní v naší škole po celý měsíc březen 2024 sbíráme vysloužilé drobné elektrospotřebiče, které následně odešleme k recyklaci. Za každý kilogram odevzdaných elektrospotřebičů získá naše škola body do Celoroční hry.

Co sbíráme:
rádia, mp3 přehrávače, diskmany, walkmany, kalkulačky, telefony, drobné počítačové vybavení, notebooky, elektrické hračky, elektrické hudební nástroje, fény, žehličky, elektrické holicí strojky, mixéry, vysavače, mikrovlnné trouby, toustovače, rychlovarné konvice, veškeré elektrické ruční nářadí, svítilny, reproduktory, dálkové ovladače apod.
Co nesbíráme:
velké spotřebiče, zářivky a úsporné žárovky, žárovky, výbojky a ostatní osvětlovací zařízení, TV a monitory, baterie a akumulátory, tonery a cartridge, diskety, CD, DVD, kazety.
 
Děkujeme Vám za spolupráci.

recyklohran logo

Sbíráme staré mobilní telefony.

Vážení rodiče,
s přáním klidných svátků vánočních a všeho dobrého v roce 2024 si Vás zároveň dovolujeme požádat o spolupráci při sběrové kampani starých mobilů. V rámci projektu Recyklohraní v naší škole do 22. prosince a po celý měsíc leden 2024 sbíráme staré mobilní telefony, které následně odešleme k recyklaci. Za každý odevzdaný mobilní telefon získá naše škola body do Celoroční hry.
Děkujeme Vám za spolupráci.

Starý mobil pro Remobil 23-24

Naše škola se do stávky v pondělí 27. 11. zapojí pouze symbolicky - výuka dle rozvrhu

Vážení rodiče, zákonní zástupci

na pondělí 27. listopadu 2023 je vyhlášena stávka, do které zapojují i zaměstnanci škol. S požadavky stávkujících souhlasíme, do stávky se však zapojíme pouze symbolicky. Provoz školy tedy bude probíhat v pondělí podle rozvrhu bez omezení.

Protože se do stávky aktivně zapojili pracovníci školní jídelny, která zajišťuje stravování našich žáků, žádáme vás o převzetí dětí po ukončení výuky – týká se žáků ve školní družině. Informace o automatickém odhlášení obědů vám školní jídelna posílala, není tedy třeba oběd odhlašovat.

V případě potřeby domluvy a pro podrobné informace volejte na tel. 566 522 828 nebo 605 086 068.

Děkuji, s pozdravem

Mgr. Josef Prokop, ředitel školy

Krabice od bot

Naše škola se zapojila do celostátní akce.

krabice od bot copy

Český den proti rakovině - poděkování

CDPR 2023-podekovani ZŠ a PrŠ VM