• Aktuality
  • Informace pro zákonné zástupce žáků - výuka od 4. ledna 2021

Informace pro zákonné zástupce žáků - výuka od 4. ledna 2021

Dobrý den, na základě prodloužení nouzového stavu a nově přijatých krizových opatření vydalo MŠMT nové INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. PROSINCE 2020 DO 10. LEDNA 2021.
Dostupné na: https://www.msmt.cz/aktualni-informace-k-provozu-skol
Tento materiál obsahuje opatření pro školy platné od pondělí 4. ledna 2021. Pro naši školu je podstatné, že od 4. ledna bude probíhat výuka bez omezení podle platného rozvrhu hodin. 

Provoz školní jídelny a školní družiny bude upřesněn po návratu žáků do školy. Sledujte prosím informace na jejich webových stránkách: https://www.zssokolovska.cz/ . Případné další pokyny vám oznámí třídní učitelé v pondělí 4. 1. 2021.

Situace se může kdykoli změnit, sledujte prosím informace ve sdělovacích prostředcích, na našich www stránkách https://www.zsspecialnivm.cz/ a čtěte (a hlavně potvrzujte přečtení) mailové zprávy od třídních učitelů. V případě změny tel. čísla nebo mailové adresy nás okamžitě informujte (třídní učitelky nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).
V souladu s vydanými pokyny v případě, že se ředitel školy dozví o výskytu onemocnění covid-19 u zaměstnance školy nebo žáka, kontaktuje zaměstnance protiepidemického odboru nebo odboru hygieny dětí a mladistvých místně příslušné KHS. Proto Vás prosím o případné oznámení výskytu covid-19 ve Vaší rodině, abychom mohli postupovat podle vydané metodiky a v souladu s vládním nařízením.

Děkuji, s pozdravem
Mgr. Josef Prokop
ředitel školy