Návštěva pana radního Kraje Vysočina v Základní škole a Praktické škole Velké Meziříčí

V pátek 7. května 2021 naši školu navštívil krajský radní pro školství, mládež a sport, informatiku a komunikační technologie RNDr. Jan Břížďala. Bylo to jeho další seznámení se školami v našem kraji a nás velmi potěšilo, že i naše malá škola měla možnost osobně prezentovat své žáky a prostory pro jejich vzdělávání. Pan radní si prošel budovu školy, pohovořil se žáky a s vedením školy prodiskutoval některé koncepční záměry vzdělávací politiky kraje. Velmi oceňujeme jeho bezprostřední přístup ke všem skupinám žáků a také snahu o osobní komunikaci se všemi školami ve své působnosti. Doufáme také, že tato návštěva nebyla poslední a budeme se setkávat i při našich dalších aktivitách. Například při Atletickém čtyřboji, nad kterým vždy krajský radní pro školství přebíral záštitu a bohužel v loňském ani v letošním školním roce se z důvodu vyhlášených opatření nerealizuje.

navsteva z kraje