Seznam akcí do 30. června 2022

Ve čtvrtek 19. 5. ZAHRADY ROZMARÍNEK

Ve čtvrtek 26. 5. ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – krajské kolo na sportovním areálu za 3. ZŠ – s sebou sportovní oblečení dle počasí, svačinu a pití. Ukončení dle rozvrhu. Další informace budou upřesněny po nominaci žáků na závody (budou reprezentovat školu za okres ZR – uzávěrka návratek 20. 5.).

Středa 1. 6. NÁVŠTĚVA SLUŽEBEN MĚSTSKÉ a STÁTNÍ POLICIE, konec výuky dle rozvrhu.

Ve středu 8. 6. se budeme ve škole FOTOGRAFOVAT, cena velké fotografie (škola, třída) je 35,- Kč, malé 30,- Kč.

V pondělí 13. 6. bude z důvodu konání PEDAGOGICKÉ RADY zkrácena výuka do 11.30 h.

Na pátek 17. 6. je naplánován školní výlet do ZOO Jihlava. Autobus hradí škola, žáci si hradí vstupné – 100,- Kč.

Ve dnech 23. – 24. 6. proběhne VÝUKOVÝ POBYTOVÝ PROGRAM V EKOCENTRU V BALINÁCH. Podrobnější informace níže.

Informace k organizaci posledního školního týdne Vám předáme v polovině června.

Pobytový výukový program v Balinách

Místo konání: Areál Ekocentra Chaloupky Baliny

Termín: 23. - 24. června 2022 (čtvrtek - pátek), začíná se 23.6. obědem a končí 24.6. svačinou.

Sraz je 23.6. v 8.00 ve škole.

Akce končí rozchodem 24.6. v 11.30 z budovy školy.

Případné individuální odchody projednáte s vedoucím pobytu Mgr. Koudelíkem.

Ubytování: dvoumístné stany s podsadou (v případě špatného počasí v budově).

Cena za pobyt: 500,- Kč (vše hrazeno sponzorem)

Objednávka pobytového programu je závazná, ekocentrum je velmi vytížené a je účtován storno poplatek.

Pro žáky, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů programu zúčastnit, bude zajištěna výuka ve škole podle rozvrhu.

Stravování: snídaně - svačina - oběd - svačina - večeře

Vybavení: Spacák (kvalitní), prostěradlo (stačí i jednorázové, lze koupit v lékárně), vhodné pohodlné oblečení, gumáky, pláštěnka, láhev na pití, hygienické potřeby, ručník, baterka, přezůvky, repelent proti klíšťatům.

Další podrobné informace vám poskytneme osobně nebo na tel. čísle 605 086 068 Mgr. Koudelík.