Plavecký výcvik - důležité informace

plavnPlavecký výcvik se uskuteční v Plavecké škole Třebíč a je součástí povinné výuky. Veškeré náklady na plavecký výcvik i doprovu hradí škola.

Termíny: středa 8.2., 15.2., 1.3., 8.3., 15.3., 22.3., 29.3., 5.4., 12.4., 19.4. celkem 10 lekcí. Návrat z plavání cca ve 13.00 hodin, provoz školní družiny je bez omezení.

V případě, že se žák/žákyně nemůže ze zdravotních důvodů účastnit plaveckého výcviku (např. nachlazení), je ve škole zajištěna výuka.

Žáci si s sebou vezmou plavky, ručník, mýdlo, hřeben, svačinu, pití, vhodné oblečení podle počasí. Koupací čepice není povinná. Bude-li vaše dítě mít při plaveckém výcviku náušnice nebo bude používat plavecké brýle, je nutné vyplnit formulář, který je k dispozici u třídních učitelů, případně ke stažení níže.

Informace o změnách rozvrhu po dobu plaveckého výcviku podají třídní učitelé.

pdfČestné_prohlášení_zákonného_zástupce_-_zdravotní_stav_dítěte.pdf

jpgFormulář_-_naušnice_a_plavecké_brýle.jpg