• Aktuality
  • Naše škola se do stávky v pondělí 27. 11. zapojí pouze symbolicky - výuka dle rozvrhu

Naše škola se do stávky v pondělí 27. 11. zapojí pouze symbolicky - výuka dle rozvrhu

Vážení rodiče, zákonní zástupci

na pondělí 27. listopadu 2023 je vyhlášena stávka, do které zapojují i zaměstnanci škol. S požadavky stávkujících souhlasíme, do stávky se však zapojíme pouze symbolicky. Provoz školy tedy bude probíhat v pondělí podle rozvrhu bez omezení.

Protože se do stávky aktivně zapojili pracovníci školní jídelny, která zajišťuje stravování našich žáků, žádáme vás o převzetí dětí po ukončení výuky – týká se žáků ve školní družině. Informace o automatickém odhlášení obědů vám školní jídelna posílala, není tedy třeba oběd odhlašovat.

V případě potřeby domluvy a pro podrobné informace volejte na tel. 566 522 828 nebo 605 086 068.

Děkuji, s pozdravem

Mgr. Josef Prokop, ředitel školy